Vzdělávací programy na míru

Na základě důkladné analýzy u vás ve společnosti sestavíme program šitý na míru vašim potřebám rozvoje.

Nejedná se o jednodenní školení, ale o komplexní rozvojový program, formou "blended learning", v délce od tří měsíců do jednoho roku. Tak aby změny byly efektivní a trvalé.

Manažerské dovednosti

Správné manažerské vedení je klíčovou dovedností pro úspěšnou práci v týmu, rozvíjení businessu, kvalitních a spokojených vztahů na pracovišti.

Provedeme vás vším, co je potřeba pro manažerské vedení. Jaká je role manažera, jak delegovat, time management, vedení porad, témata jako supervize, zpětná vazba, koučování. A další pro rozvoj kvalitního leadershipu.

Individuální koučování

Platónovy metody, při kterých vás pomocí odborného vedení s citem a hravostí kouč dovede sám k sobě, k nalezení řešení, které vychází od vás z vašeho srdce.

Objednejte se na koučování, poznejte sami sebe, ujasněte si své myšlenky a cíle, a posuňte se o kus dál.

Otevřené kurzy

Tematické otevřené kurzy, v oblasti Managementu, Leadershipu, Soft Skills a dalších. 

V souvislosti s vládními opatřeními a prevencí nakažení onemocněním Covid 19, probíhájí v tuto chvíli všechny otevřené kurzy on-line. 

Těšíme se na vás zase brzy 

off-line světě.


Soft Skills

Měkké dovednosti jako empatie, umění naslouchat, sebereflexe, sebejistota, rychlost rozhodování, ale i ochota riskovat, asertivně se prosadit, schopnost adaptovat se na změny, dobré plánování, aktivní přístup k výzvám, a také obchodní dovednosti. To všechno, ale i mnoho dalších, patří do oblastí měkkých dovedností a emoční inteligence.

Věděli jste, že tyto jemné dovednosti mají v pracovním i osobním životě mnohem větší vliv na úspěch a kvalitu práce, než-li informace?

Rádi vás v oblasti soft skills rozvineme.