Kateřina Bocková (Katy)

Hlavní Kouč a Garant rozvojových programů

Téměř před deseti lety, jako čerstvá absolventka posledního ročníku univerzity, v oboru Personální management a řízení, jsem si na zelené louce vybudovala svůj vlastní obchodní tým a splnila si sen být manažerkou.

Po získání bohaté praxe jsem přijala nabídku manažerské dovednosti trénovat a předávat je tak dále desítkám a stovkám nadšených lidí, kteří se rozhodli pro tuto životní roli. Tréninku Manažerských a Soft Skills dovedností se dnes věnuji více než šest let. Soustředím se na práci zejména v dlouhodobých vzdělávacích projektech v průměrné délce šest měsíců až jeden rok, jejichž cílem je nejen trvalá změna, ale hlavně přinesení zisku společnosti. Prošla jsem řadou výcviků a seminářů na metody trénování, jako Výcvik v koučování s certifikací, Neurolingvistické programování, Kódy podvědomí a Výcvik v zážitkové pedagogice. Žila a studovala jsem ve Velké Británii, odkud dodnes čerpám inspiraci pro metody rozvoje, manažerského řízení a komunikace.

Realizovala jsem projekty pro společnosti, jako jsou: MetLife, Kooperativa, Generali česká pojišťovna, Avon cosmetics, a pro mně velmi zajímavý projekt Manažerská univerzita pro podnikatele, členy Okresní hospodářské komory. 

Inovace vzděláváním

Tým sestavený pro realizaci rozvojového programu  nabízí moderní pracovní nástroje formou "blended learning". 

V této metodě se používá kombinace více vzdělávacích metod. Jsou to semináře, webináře, aktivní tréninky, workshopy, zpětná vazba, on-the-job trénink, supervize, koučování - individuální nebo skupinové, úkoly mezi jednotlivými sezeními, včetně prací s e-learningem.

Členové realizačního týmu jsou nejen zkušení po teoretické stránce - vzdělání v oboru, potřebné výcviky, certifikace, ale mají za sebou i kvalitní, mnohaletou praxi v terénu.  

V rozvojových programech do firem je stavěn tým odborníků "na míru", na základě vyhodnocení analýzy a individuálních požadavků dle prostředí ve vaší společnosti.

Při koučování je využíváno celých třicet koučovacích metod z devadesáti oficiálně registrovaných.